PL080-8.5-40-01LS
PL080-8.5-40-01LS Marlow Industries, Inc.
pl080_8_5_40.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 40X40X3.33MM
Packaging: Bulk
Features: Lead Wires, Lapped, Sealed
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 3.33mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 78.0W @ 27°C
Current - Max: 8.5 A
Voltage - Max: 14.7 V
Resistance: 1.45 Ohms
Number of Stages: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEM 40X40X3.33MM, Packaging: Bulk, Features: Lead Wires, Lapped, Sealed, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 3.33mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 78.0W @ 27°C, Current - Max: 8.5 A, Voltage - Max: 14.7 V, Resistance: 1.45 Ohms, Number of Stages: 1.