PL080-8.5-40-02L Marlow Industries, Inc.
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Lapped
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 3.94mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 78.0W @ 27°C
Current - Max: 8.5 A
Voltage - Max: 14.7 V
Resistance: 1.45 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: TEM 40X40X3.33MM, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Lapped, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 3.94mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 78.0W @ 27°C, Current - Max: 8.5 A, Voltage - Max: 14.7 V, Resistance: 1.45 Ohms, Number of Stages: 1.