PL082U-60-2.5-2 Amphenol Technical Products
Виробник: Amphenol Technical Products
EV Connectors POWERLOK 4.0MM G2 2POS RECEPTACLE FOR 2.5MM U KEYING WITHOUT HVIL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук