PL105-7.5-40-01 Marlow Industries, Inc.
PL105-7.5-40.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 40X40X3.1MM
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 3.32mm
Delta Tmax @ Th: 60°C @ 27°C
Qmax @ Th: 105.0W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 7.6 A
Voltage - Max: 21.2 V
Resistance: 2.3 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEM 40X40X3.1MM, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 3.32mm, Delta Tmax @ Th: 60°C @ 27°C, Qmax @ Th: 105.0W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 7.6 A, Voltage - Max: 21.2 V, Resistance: 2.3 Ohms, Number of Stages: 1.