Продукція > ELITE > PL1J103MND3550Y
PL1J103MND3550Y Elite
PL.pdf
Виробник: Elite
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 10000uF; 63VDC; Ø35x50mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 10mF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø35x50mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Height: 50mm
Diameter: 35mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 10000uF; 63VDC; Ø35x50mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 10mF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø35x50mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Height: 50mm, Diameter: 35mm.