PL28Y-201-25
PL28Y-201-25 AMPHENOL INDUSTRIAL
Виробник: AMPHENOL INDUSTRIAL
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - PL28Y-201-25 - High-Power-Steckverbinder, 25mm², Y-Kodierung, abgewinkelt, PowerLok 201, Stecker, 1 kV, 120 A
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Crimpanschluss
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 120A
Ausführung: Stecker
Nennspannung: 1kV
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Kabelmontage
Produktpalette: PowerLok 201
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL INDUSTRIAL - PL28Y-201-25 - High-Power-Steckverbinder, 25mm², Y-Kodierung, abgewinkelt, PowerLok 201, Stecker, 1 kV, 120 A, tariffCode: 85366990, productTraceability: No, Kontaktanschluss: Crimpanschluss, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 120A, Ausführung: Stecker, Nennspannung: 1kV, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Steckverbindermontage: Kabelmontage, Produktpalette: PowerLok 201.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PL28Y-201-25 PL28Y-201-25 Виробник : Amphenol Technical Products EV Connectors 8.0 MM POWERLOK SINGLE WAY PLUG R/A FOR 25MM(2) Y KEY WITH HVIL