PL28Y-300-70-2-5 Amphenol Technical Products
Виробник: Amphenol Technical Products
Heavy Duty Power Connectors POWERLOK 10MM G2 1POS 90D PLUG FOR 70MM Y KEYING WITHOUT HVIL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук