PL9201NLT iNRCORE, LLC
M122E_PL92XX.pdf
Виробник: iNRCORE, LLC
Description: FIXED IND 1UH 8.7A 5.7 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 5.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 8.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 8.7A 5.7 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 5.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11A, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 8.7 A.