PLD020-1SCF51TS-700
PLD020-1SCF51TS-700 Powerland Technology, Inc.
1600138327751vxiz3.pdf
Виробник: Powerland Technology, Inc.
Description: 20 WATT LED DRIVER
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.74" L x 1.57" W x 0.98" H (95.0mm x 40.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 14 ~ 28V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC
Ratings: IP64
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 384 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20 WATT LED DRIVER, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.74" L x 1.57" W x 0.98" H (95.0mm x 40.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 14 ~ 28V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC, Ratings: IP64, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.