PLD060-FM24
PLD060-FM24 Powerland Technology, Inc.
PLD060-FM24.pdf
Виробник: Powerland Technology, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Power (Watts): 60W
Features: Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 2.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 60W, Power (Watts): 60W, Features: Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 2.5 A.