PLD080-2DAL054-24
PLD080-2DAL054-24 Powerland Technology, Inc.
PLD080-2DAL054-24.pdf
Виробник: Powerland Technology, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 80W
Power (Watts): 80W
Features: Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 24V
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 2 A
Current - Output 2: 2.67 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 80W, Power (Watts): 80W, Features: Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 24V, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 2 A, Current - Output 2: 2.67 A.