PLD125-1DCF55-12
PLD125-1DCF55-12 Powerland Technology
Datasheet-EVD-94.pdf
Виробник: Powerland Technology
Description: DC/DC CONVERTER 12V 125W
Power (Watts): 94W
Packaging: Case
Size / Dimension: 1.97" L x 0.91" W x 0.95" H (50.0mm x 23.1mm x 24.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 95°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 94%
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 125W, Power (Watts): 94W, Packaging: Case, Size / Dimension: 1.97" L x 0.91" W x 0.95" H (50.0mm x 23.1mm x 24.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 95°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 94%, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2.