PLD125-EVDN10-12 Powerland Technology
Datasheet-EVD-125.pdf
Виробник: Powerland Technology
Description: 125W DCDC without enable
Power (Watts): 106W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.35" L x 2.40" W x 1.53" H (85.1mm x 61.0mm x 38.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 100V
Efficiency: 89.5%
Current - Output (Max): 8A, 2A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 125W DCDC without enable, Power (Watts): 106W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.35" L x 2.40" W x 1.53" H (85.1mm x 61.0mm x 38.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 100V, Efficiency: 89.5%, Current - Output (Max): 8A, 2A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2.