PLD3000-EVDYL02(A)-27
PLD3000-EVDYL02(A)-27 Powerland Technology, Inc.
PLD3000-EVDYL02(A)-27.pdf
Виробник: Powerland Technology, Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 27.5V 3000W
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 3.025kW
Size / Dimension: 10.18" L x 6.47" W x 2.15" H (258.5mm x 164.3mm x 54.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 880V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 110A
Voltage - Input (Min): 280V
Voltage - Output 1: 27.5V
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 27.5V 3000W, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 3.025kW, Size / Dimension: 10.18" L x 6.47" W x 2.15" H (258.5mm x 164.3mm x 54.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 880V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 110A, Voltage - Input (Min): 280V, Voltage - Output 1: 27.5V, Number of Outputs: 1.