PLD320-WDDA
PLD320-WDDA Powerland Technology
Виробник: Powerland Technology
Description: 320W DCDC Converter
Power (Watts): 300W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.94" L x 3.54" W x 1.06" H (100.0mm x 90.0mm x 27.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 28V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 320W DCDC Converter, Power (Watts): 300W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.94" L x 3.54" W x 1.06" H (100.0mm x 90.0mm x 27.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Input (Min): 28V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.