PLD360-PDD200 Powerland Technology
Виробник: Powerland Technology
Description: 360W ACDC/DCDC Converter
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 16A
Voltage - Output 1: 20V
Part Status: Active
Power (Watts): 320 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 360W ACDC/DCDC Converter, Packaging: Case, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 16A, Voltage - Output 1: 20V, Part Status: Active, Power (Watts): 320 W, Number of Outputs: 1.