PLD360-PDD280
PLD360-PDD280 Green Watt Power
Datasheet-EVD-360.pdf
Виробник: Green Watt Power
Description: AC/DC CONVERTER 28V 320W
Power (Watts): 320W
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 11.4A
Voltage - Output 1: 28V
Part Status: Active
Power (Watts): 320 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 28V 320W, Power (Watts): 320W, Packaging: Case, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 11.4A, Voltage - Output 1: 28V, Part Status: Active, Power (Watts): 320 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.