PLD360-PDD480
PLD360-PDD480 Green Watt Power
Datasheet-EVD-360.pdf
Виробник: Green Watt Power
Description: AC/DC CONVERTER 48V 360W-EVD-250
Power (Watts): 360W
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC
Efficiency: 95.5%
Current - Output (Max): 7.5A
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Power (Watts): 360 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV