PLD4200-EVDYL02(A)-48
PLD4200-EVDYL02(A)-48 Powerland Technology, Inc.
PLD4200-EVDYL02(A)-48.pdf
Виробник: Powerland Technology, Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 50.4V 4200W
Power (Watts): 4.234kW
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 10.94" L x 6.85" W x 2.56" H (278.0mm x 174.0mm x 65.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 900V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 84A
Voltage - Input (Min): 490V
Voltage - Output 1: 50.4V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 50.4V 4200W, Power (Watts): 4.234kW, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 10.94" L x 6.85" W x 2.56" H (278.0mm x 174.0mm x 65.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 900V, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 84A, Voltage - Input (Min): 490V, Voltage - Output 1: 50.4V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV.