PLD4500-BDGA400-48
PLD4500-BDGA400-48 Powerland Technology, Inc.
PLD4500-BDGA400-48.pdf
Виробник: Powerland Technology, Inc.
Description: DC-DC BI-DIRECTIONAL CONVERTER
Power (Watts): 4.71kW
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 450V
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 92A
Voltage - Input (Min): 300V
Voltage - Output 1: 51.2V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC-DC BI-DIRECTIONAL CONVERTER, Power (Watts): 4.71kW, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 450V, Efficiency: 97%, Current - Output (Max): 92A, Voltage - Input (Min): 300V, Voltage - Output 1: 51.2V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.5 kV.