Продукція > POWERLAND > PLD500-EVDC11-13W
PLD500-EVDC11-13W Powerland
Datasheet-EVD-500.pdf
Виробник: Powerland
Description: DC/DC CONVERTER 13V 500W
Power (Watts): 513W
Packaging: Case
Size / Dimension: 7.48" L x 2.99" W x 1.77" H (190.0mm x 76.0mm x 45.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Current - Output (Max): 38A
Voltage - Input (Min): 50V
Voltage - Output 1: 13.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 13V 500W, Power (Watts): 513W, Packaging: Case, Size / Dimension: 7.48" L x 2.99" W x 1.77" H (190.0mm x 76.0mm x 45.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Current - Output (Max): 38A, Voltage - Input (Min): 50V, Voltage - Output 1: 13.5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.