Продукція > POWERLAND > PLD500-EVDG13-13W
PLD500-EVDG13-13W Powerland
Datasheet-EVD-500.pdf
Виробник: Powerland
Description: DC/DC CONVERTER 13V 500W
Power (Watts): 513W
Packaging: Case
Size / Dimension: 5.67" L x 2.99" W x 1.77" H (144.0mm x 75.9mm x 45.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 65V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 38A
Voltage - Input (Min): 30V
Voltage - Output 1: 13.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 13V 500W, Power (Watts): 513W, Packaging: Case, Size / Dimension: 5.67" L x 2.99" W x 1.77" H (144.0mm x 75.9mm x 45.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 65V, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 38A, Voltage - Input (Min): 30V, Voltage - Output 1: 13.5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.