PLD720-SMT-54-H3
PLD720-SMT-54-H3 Powerland Technology
SMT.pdf
Виробник: Powerland Technology
Description: 720 Watt High Voltage LED Driver
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Case
Size / Dimension: 11.18" L x 4.84" W x 2.13" H (284.0mm x 123.0mm x 54.0mm)
Voltage - Output: 36 ~ 54V
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 550VAC
Efficiency: 94.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 11.3A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 305VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 720 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: UL 8750
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 720 Watt High Voltage LED Driver, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Case, Size / Dimension: 11.18" L x 4.84" W x 2.13" H (284.0mm x 123.0mm x 54.0mm), Voltage - Output: 36 ~ 54V, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 550VAC, Efficiency: 94.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 11.3A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 305VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 720 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: UL 8750.