PLED120W-086-C1400-D3 Thomas Research Products
PLED-120W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.80" L x 2.33" W x 1.47" H (172.7mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 29 ~ 86V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus, FCC
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: UL 8750
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.80" L x 2.33" W x 1.47" H (172.7mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 29 ~ 86V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, FCC, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: UL 8750.