PLED150W-024-C6250
PLED150W-024-C6250 Thomas Research Products
PLED-150W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.60" L x 2.33" W x 1.47" H (193.0mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6.25A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.60" L x 2.33" W x 1.47" H (193.0mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6.25A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.