PLED150W-030-C4900-D3 Thomas Research Products
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 4.9A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.60" L x 2.33" W x 1.47" H (193.0mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 10 ~ 30V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus, FCC
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.9A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 150 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 4.9A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.60" L x 2.33" W x 1.47" H (193.0mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 10 ~ 30V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, FCC, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.9A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.