PLED150W-214-C0700
PLED150W-214-C0700 Thomas Research Products
PLED150W-Series.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVR CC AC/DC 72-214V 700MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.60" L x 2.33" W x 1.47" H (193.0mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 72 ~ 214V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 150 W
Написати відгук
Description: LED DRIVR CC AC/DC 72-214V 700MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.60" L x 2.33" W x 1.47" H (193.0mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 72 ~ 214V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.