PLED60W-020-C3000-D3
PLED60W-020-C3000-D3 Thomas Research Products
PLED-60W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.12" L x 2.33" W x 1.47" H (130.0mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 7 ~ 20V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 59 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.12" L x 2.33" W x 1.47" H (130.0mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 7 ~ 20V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.