PLED60W-024
PLED60W-024 Thomas Research Products
PLED-60W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.10" L x 1.34" W x 1.47" H (129.5mm x 34.0mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 4
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 60 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.10" L x 1.34" W x 1.47" H (129.5mm x 34.0mm x 37.3mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 4, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.