PLED75W-024-C3130-D
PLED75W-024-C3130-D Thomas Research Products
PLED-75W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 3.13A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 8 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.13A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 3.13A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm), Voltage - Output: 8 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.13A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.