PLED75W-042-C1790-D
PLED75W-042-C1790-D Thomas Research Products
PLED-75W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14-42V 1.79A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 14 ~ 42V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.79A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14-42V 1.79A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm), Voltage - Output: 14 ~ 42V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.79A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.