PLED96W-020-C4800-D
PLED96W-020-C4800-D Thomas Research Products
PLED-96W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 4.8A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.98" L x 2.31" W x 1.46" H (152.0mm x 58.8mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 7 ~ 20V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.8A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 4.8A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.98" L x 2.31" W x 1.46" H (152.0mm x 58.8mm x 37.0mm), Voltage - Output: 7 ~ 20V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.8A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.