Продукція > THOMAS RESEARCH PRODUCTS > PLED96W-024-C4000-D-HV
PLED96W-024-C4000-D-HV
PLED96W-024-C4000-D-HV Thomas Research Products
PLED-96W-HV.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 4A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.54" L x 2.33" W x 1.47" H (217.0mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 8 ~ 24V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 480VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 81%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 277VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 4A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.54" L x 2.33" W x 1.47" H (217.0mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 8 ~ 24V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 480VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 81%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 277VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.