Продукція > THOMAS RESEARCH PRODUCTS > PLED96W-030-C3150-D-HV
PLED96W-030-C3150-D-HV
PLED96W-030-C3150-D-HV Thomas Research Products
PLED-96W-HV.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 3.15A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.54" L x 2.33" W x 1.47" H (217.0mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 10 ~ 30V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 480VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.15A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 277VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 96 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 3.15A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.54" L x 2.33" W x 1.47" H (217.0mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 10 ~ 30V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 480VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.15A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 277VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.