PLED96W-054-C-1750-D3 Thomas Research Products
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP
Size / Dimension: 6.00" L x 2.32" W x 1.46" H (152.4mm x 58.9mm x 37.1mm)
Voltage - Output: 18 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.75A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 95 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, Size / Dimension: 6.00" L x 2.32" W x 1.46" H (152.4mm x 58.9mm x 37.1mm), Voltage - Output: 18 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.75A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 95 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.