PLED96W-092-HV
PLED96W-092-HV Thomas Research Products
PLED-96W-HV.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 92V 1.05A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.54" L x 2.33" W x 1.47" H (217.0mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 92V
Type: Constant Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 480VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66, NEMA 6
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 277VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 92V 1.05A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.54" L x 2.33" W x 1.47" H (217.0mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 92V, Type: Constant Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 480VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, NEMA 6, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 277VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1.