PLEDDC150W-214-C0700
PLEDDC150W-214-C0700 Thomas Research Products
PLEDDC-150W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVR CC AC/DC 72-214V 700MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.81" L x 2.33" W x 1.47" H (173.0mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 72 ~ 214V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 320 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVR CC AC/DC 72-214V 700MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.81" L x 2.33" W x 1.47" H (173.0mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 72 ~ 214V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.