Продукція > ADAM TECH > PLF-11E1-10A-Q
PLF-11E1-10A-Q
PLF-11E1-10A-Q Adam Tech
plf-11e1-10a-q-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: LINE FILTER
Packaging: Tray
Inductance: 300µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Panel Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Voltage - Rated AC: 115V, 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 10 A
на замовлення 319 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER, Packaging: Tray, Inductance: 300µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Panel Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Voltage - Rated AC: 115V, 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 10 A.