PLM-12E-1050
PLM-12E-1050 MEAN WELL USA Inc.
PLM-12-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-12V 1.05A
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 7 ~ 12V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC
Ratings: IP30
Efficiency: 78%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 13 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 7-12V 1.05A, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 7 ~ 12V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC, Ratings: IP30, Efficiency: 78%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 13 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-12E-1050 PLM-12E-1050 Виробник : MEAN WELL PLM-12-spec.pdf LED Power Supplies 12.6W 7-12V 1.05A 180-295VAC CC W/PFC