PLM-12E-500
PLM-12E-500 MEAN WELL USA Inc.
PLM-12-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 15-24V 500MA
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 15 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC
Ratings: IP30
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 15-24V 500MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 15 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC, Ratings: IP30, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-12E-500 PLM-12E-500 Виробник : MEAN WELL PLM-12-spec.pdf LED Power Supplies 12W 15-24V 0.5A 180-295VAC CC W/PFC