PLM-40-1750
PLM-40-1750 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 12-23V 1.75A
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 12 ~ 23V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP30
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.75A
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 12-23V 1.75A, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm), Voltage - Output: 12 ~ 23V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP30, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.75A, Voltage - Input (Min): 110VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції PLM-40-1750
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-40-1750 PLM-40-1750 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 40.25W 12-23V 1750mA 110-295Vin CC LED PS