PLM-40E-1750
PLM-40E-1750 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 12-23V 1.75A
Написати відгук
LED Power Supplies 40.25W 1750mA 12-23V 180-295Vin CC LED PS.
Інші пропозиції PLM-40E-1750
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLM-40E-1750 PLM-40E-1750 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 40.25W 1750mA 12-23V 180-295Vin CC LED PS