PLMZM33603RLRR
PLMZM33603RLRR Texas Instruments
lmzm33603.pdf
Виробник: Texas Instruments
Switching Voltage Regulators LMZM33603, 4V to 36V 3A PowrMod EvalBoard
Написати відгук