Продукція > C&K > PLP16-24RD3-DE6
PLP16-24RD3-DE6
PLP16-24RD3-DE6 C&K
plp16.pdf
Виробник: C&K
Description: LOCK, ROUND, IP65, ILLUMINATE PB
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 3A (AC), 1A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Solder Lug
Illumination Type, Color: LED, Red
Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 298 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOCK, ROUND, IP65, ILLUMINATE PB, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 3A (AC), 1A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Solder Lug, Illumination Type, Color: LED, Red, Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1624RD3DE6 PLP1624RD3DE6 Виробник : C&K plp16.pdf Description: LOCK, ROUND, IP65, ILLUMINATE PB
Packaging: Tray
Circuit: DPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-On
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Round, Button
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 538 шт:
Кількість Ціна
PLP1624RD3DE6 PLP1624RD3DE6 Виробник : C&K plp16.pdf Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Round Button 3A 250VAC 30VDC Lock Panel Mount/Through Hole Solder Lug Tray