Продукція > C&K > PLP16-24TA3-SA6
PLP16-24TA3-SA6
PLP16-24TA3-SA6 C&K
plp16.pdf
Виробник: C&K
Description: MOMENTARY, RECTANGULAR, IP65, IL
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 3A (AC), 1A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Solder Lug
Illumination Type, Color: LED, Red
Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC
Actuator Type: Rectangular, Button
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 176 шт:
Написати відгук
Description: MOMENTARY, RECTANGULAR, IP65, IL, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 3A (AC), 1A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Solder Lug, Illumination Type, Color: LED, Red, Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC, Actuator Type: Rectangular, Button, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLP1624TA3SA6 PLP1624TA3SA6 Виробник : C&K plp16.pdf Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Rectangular Button 3A 250VAC 30VDC Momentary Panel Mount/Through Hole Solder Lug Tray
на замовлення 120 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9