Продукція > PIC GMBH > PLS-031A-3PAI
PLS-031A-3PAI
PLS-031A-3PAI PIC GmbH
pls031a3pai_ds_e_5.5.pdf
Виробник: PIC GmbH
Description: SENSOR LEVEL LIQ SWITCH SPST/NO
Packaging: Bulk
Output Type: Switch
Voltage Rating: 200V
Mounting Type: Panel Mount, M8 Thread
Type: Liquid
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Output Configuration: SPST-NO
Switch Actuation Level: 1.22" (31mm)
Material - Housing & Prism: Polyamide (PA)
Part Status: Active
Current: 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR LEVEL LIQ SWITCH SPST/NO, Packaging: Bulk, Output Type: Switch, Voltage Rating: 200V, Mounting Type: Panel Mount, M8 Thread, Type: Liquid, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Output Configuration: SPST-NO, Switch Actuation Level: 1.22" (31mm), Material - Housing & Prism: Polyamide (PA), Part Status: Active, Current: 1 A.