Продукція > PIC GMBH > PLS-031B-6PAI
PLS-031B-6PAI
PLS-031B-6PAI PIC GmbH
pls031b6pai_ds_e_5.6.pdf
Виробник: PIC GmbH
Description: SENSOR LEVEL LIQ SWITCH SPST/NC
Packaging: Bulk
Output Type: Switch
Voltage Rating: 250VAC
Mounting Type: Panel Mount, M8 Thread
Type: Liquid
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Output Configuration: SPST-NC
Switch Actuation Level: 1.22" (31mm)
Material - Housing & Prism: Polyamide (PA)
Current: 1.5 A
на замовлення 410 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR LEVEL LIQ SWITCH SPST/NC, Packaging: Bulk, Output Type: Switch, Voltage Rating: 250VAC, Mounting Type: Panel Mount, M8 Thread, Type: Liquid, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Output Configuration: SPST-NC, Switch Actuation Level: 1.22" (31mm), Material - Housing & Prism: Polyamide (PA), Current: 1.5 A.