Продукція > PIC GMBH > PLS-081A-6VAI
PLS-081A-6VAI
PLS-081A-6VAI PIC GmbH
pls081a6vai_ds_e_1.1.pdf
Output Type: Switch
Voltage Rating: 200V
Mounting Type: Panel Mount, M10 Thread
Type: Liquid
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: SPST-NO
Switch Actuation Level: 3.189" (81mm)
Material - Housing & Prism: Stainless Steel
Current: 1.5 A
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: SENSOR LEVEL SWITCH, Packaging: Bulk, Output Type: Switch, Voltage Rating: 200V, Mounting Type: Panel Mount, M10 Thread, Type: Liquid, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: SPST-NO, Switch Actuation Level: 3.189" (81mm), Material - Housing & Prism: Stainless Steel, Current: 1.5 A.