PLT0603Z1202LBTS
PLT0603Z1202LBTS Vishay Dale Thin Film
plt.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 12K OHM 0.01% 0.15W 0603
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.01%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Part Status: Active
Resistance: 12 kOhms
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 12K OHM 0.01% 0.15W 0603, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±0.01%, Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Strip, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm), Part Status: Active, Resistance: 12 kOhms.