PLT0805Z1242LBTS
PLT0805Z1242LBTS Vishay / Thin Film
plt.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 250mW 12.4Kohms .01% 5ppm
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук